Teslimat ve İade

Teslimat

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

Aksi belirtilmedikçe pro.isgnedir.com sitesinden satın alınan ürün veya hizmetler, elektronik ortamda teslim edilecektir.

Cayma Hakkı ve İade

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel/kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda verilen danışmanlık, dış denetim, inceleme ve eğitim hizmetleri gibi geri gönderilmeye müsait olmayan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

Önceden hazırlanmış eğitim ürünlerinde, eslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, eğitim içeriğinin en fazla %10’luk bölümü izlenmiş olmak koşulu ile cayma hakkı kullanılabilir.

Shopping Cart